בתור אחד שאוהב מוזיקה, לקחתי את עניין חיפוש הדיג'יי לחתונה מאוד ברצינות.

נפגשתי עם עשרות דיג'יים שנחשבים לתותחים, אבל כולם ניסו למכור לי את אותו מוצר שחוק ומעייף – דיג'יי של חתונה שמנגן את כל השירים שמתנגנים בד"כ בחתונות, בלי שום מעוף וידע מעמיק במוסיקה. הם נראו שחוקים ועייפים והיה נראה שהם באים לשים פלייליסט שמוכן מראש, לדפוק כרטיס וללכת הביתה. זה לא שחיפשתי משהו אובר-מיוחד או פלצני, אבל היה לי חשוב שמי שינגן אצלי בחתונה ידע איזה שיר לנגן בכל מצב ושידע לקרוא את הקהל, ושלא ירגיש מוגבל לאיזה רשימה שערכתי עבורו חודשיים לפני האירוע.

בפגישה הראשונה עם רונן הוא קנה אותי תוך חמש דקות. ישבנו שעתיים שלמות והקשבנו למוזיקה טובה והיה פשוט כיף, ישר ידעתי שאפשר לתת לו את המפתחות בלי לדאוג בכלל. הפגישה השנייה נערכה בחצר ביתנו במושב, איפה שנערכה החתונה ובה קבענו קווים כללים וסגנונות מוזיקליים שרצינו שיהיו. שוב פעם מצאנו את עצמנו יושבים שעה שלמה ושומעים מוזיקה, ואני רק אומר שבסוף הפגישה אמא שלי ואשתי רקדו בסלון לצלילי המוזיקה שרונן השמיע לנו – הוא עד כדי כך מוכשר.

בחתונה רונן, כמו מקצוען, עבר בין סגנונות מוזיקה קיצוניים בצורה מושלמת, קלט את הקהל וידע איזה מוזיקה לשים בצורה פשוט מופלאה. לא חיפש לסגור את האירוע מוקדם וסגר את הבסטה עם אחרון הרוקדים שנשארו לעמוד על הרגליים.
החתונה הייתה היסטרית, כל שיר היה במקום ולא הייתה שנייה אחת שהרחבה לא הייתה מפוצצת, כולם רקדו ונהנו בטירוף. למחרת לא הפסקנו לקבל טלפונים אפילו מאנשים שלא היו בחתונה אבל שמעו את המוזיקה בסוף המושב ויצאו לרקוד ברחוב (אמיתי !!!!!)

בקיצור, אם אתם רוצים דיג'יי מקצוען, שמכיר כל סגנון מוזיקה אפשרי ומתאים את עצמו בצורה מושלמת למה שאתם מחפשים, תקחו את רונן. באחריות.